آیفون ۸ صفحه نمایش خمیده و باتری جدیدی دارد

آیفون ۸ صفحه نمایش خمیده و باتری جدیدی دارد

🔻 سازمان JPMorgan اطلاعات جدیدی از آیفون ۸ منتشر کرد. این سازمان مدعی شد که این گوشی را از نزدیک دیده و می‌داند چه ویژگی‌های جدیدی روی آن قرار گرفته است.
🔻 این سازمان گفته شده که اپل برای آیفون جدید خودش هدفون بی‌سیم تازه‌ای طراحی کرده که کیفیت صدای بهتری دارند. به نظر می‌رسد که کیفیت صدای هدفون‌های بی‌سیم جدید دوبرابر بهتر از مدل قبلی خواهد بود. هدفون‌های جدید صدای استریوی بهتری پخش می‌کنند و ضد آب هستند.
🔻 همچنین به نظر می‌رسد که اپل این هدفون را در جعبه آیفون جدید قرار می‌دهد و کاربران با خرید آیفون ۸ می‌توانند این هدفون‌ها را داشته باشند. به احتمال زیاد همین موضوع باعث شده که آیفون جدید با قیمت نزدیک به ۱۰۰۰ دلار راهی بازار شود.
🔻 از دیگر ویژگی‌های گوشی جدید اپل می‌توان به لبه‌های آن اشاره کرد. گفته شده که ضخامت لبه‌ها تنها ۴ میلی‌متر است. گفته شده این گوشی از صفحه‌های خمیده بهره می‌برد و به گلکسی اس ۸ شبیه است. به نظر می‌رسد که اپل تغییراتی هم در شکل باتری این گوشی ایجاد کرده است. براساس اطلاعات منتشر شده باتری این تلفن همراه هوشمند به شکل حرف L طراحی شده که ظرفیت آن ۳۰ درصد بیشتر از مدل قبلی شده و به ۳۷۷۰ میلی‌آمپر ساعت رسیده است.
🔻 سازمان JPMorgan به این موضوع اشاره کرده که سنسور تشخیص اثر انگشت این گوشی به زیر صفحه نمایش منتقل شده است. البته در چند وقت گذشته شایعه شده بود که این سنسور به پشت گوشی رفته است. در کنار عرضه‌ آیفون ۸ دو گوشی آیفون ۷s و آیفون ۷s پلاس هم راهی بازار می‌شوند. این گوشی‌ها از شارژ بی‌سیم هم پشتیبانی می‌کنند.

⇐دانلود کتاب الکترونیک-کتابخانه مجازی⇒