تبلیغ ربات تلگرام

تبلیغ ربات تلگرام

تبلیغ ربات تلگرام شما-دائمی

دوستان ارجمند و صاحبان ربات تلگرام، شما میتوانید تبلیغ ربات تلگرام خود را به صورت دائمی در سایت ما منتشر نموده و نسبت به افزایش استفاده کنندگان از ربات تلگرام خود اقدام نمایید. (هزینه تبلیغ ۳۹ هزار تومان میباشد.)
از مزایای سیستم سایت مرجع معرفی کانال و ربات تلگرام به موارد زیر میتوان اشاره نمود:
۱- سیستم امن و قابل اعتماد، با توجه به تعلق سایت ما به شرکت توسعه علم و فناوری رشد پایدار به شماره ثبت ۴۸۶۳۰۸ به عنوان اولین مجموعه رسمی فعال در زمینه تلگرام
۲- بازدید های غیر تکراری و امکان جذب اعضای جدید و واقعی
۳- دستیابی به ربات تلگرام شما از طریق جستجوی گوگل و یا جستجوی داخل سایت و رسیدن به ربات تلگرام با موضوع مورد نظر به جای مواجهه با انبوه کانال ها و ربات های تلگرام
۴- سیستم هوش مصنوعی پبشنهاد ربات تلگرام شما با هر بار جستجوی مطالب مشابه ربات تلگرام شما به بازدیدکنندگان سایت تله چن
۵-جذب مراجعان بیشتر در طولانی مدت و افزایش مشتریان ربات تلگرام شما

 لطفاً قبل از درج تبلیغ ربات تلگرام خود موارد ذیل را مطالعه نمایید.
– این سایت در سامانه ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت گردیده و خود را ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران میداند و از درج آگهی ربات های تلگرام مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور می باشد.
– از پذیرفتن ربات های تلگرام سیاسی ،چالش، افزایش ممبر و جوک های غیر اخلاقی معذوریم.
– عکس پروفایل ربات تلگرام شما به عنوان عکس تبلیغ و متن توضیحات ربات که توسط شما در فرم زیر قرار داده می شود به عنوان متن تبلیغ درج میگردد.
– میزان جذب مخاطبان جدید توسط ربات شما مستقیما به  کیفیت مطالب موجود در ربات تلگرام شما مرتبط میباشد.
– از طریق فرم زیر نسبت به درج تبلیغ ربات تلگرام خود در سایت  ما اقدام نمایید. (با کلیه کارت های بانکی میتوانید پرداخت نمایید.)
پرداخت شما توسط شرکت زرین پال،تضمین شده است.
پس از پرداخت حتما دکمه “تکمیل فرآیند خرید” یا “بازگشت به سایت” را بزنید و به سایت ما بازگردید، تا پرداخت شما در سیستم ما ثبت گردد.
تبلیغ ربات تلگرام شما ظرف ۳۶ ساعت تایید و در سایت درج میگردد.
در صورت عدم امکان پرداخت اینترنتی میتوانید مبلغ تبلیغ را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۶۷۸۱۴۲ بانک ملی به نام شرکت توسعه علم و فناوری رشد پایدار واریز نموده و عکسی از پرداخت کارت به کارت و مشخصات کانال خود را به شماره ۰۹۲۰۳۰۹۲۲۹۲ و یا آی دی @telechannsupp ارسال نمایید.

 

ازطریق این فرم میوانید ربات تلگرام خود را در سایت تله چن تبلیغ نمایید.

  • قیمت: 39,000 تومان