تبلیغ سایت-تبلیغ وبلاگ

تبلیغ سایت-تبلیغ وبلاگ

 

تبلیغ سایت-تبلیغ وبلاگ-دائمی

دوستان عزیز و مدیران سایت ارجمند، شما میتوانید تبلیغ سایت و یا وبلاگ خود را به صورت دائمی در سایت ما منتشر نمایید و نسبت به افزایش بازدید سایت و وبلاگ خود اقدام نمایید.(هزینه تبلیغ ۴۹ هزار تومان میباشد.)
تبلیغ سایت شما به همراه درج لینک آن در سایت تله چن به صورت دائمی می باشد و باعث بهبود رتبه الکسا و رنکینگ سایت و یا وبلاگ شما در موتور جستجوی گوگل و دیگر موتورهای معتبر جستجو نظیر بینگ خواهد شد.
از مزایای سیستم تله چن به موارد زیر میتوان اشاره نمود:
۱- سیستم امن و قابل اعتماد، با توجه به تعلق سایت ما به شرکت توسعه علم و فناوری رشد پایدار به شماره ثبت ۴۸۶۳۰۸ به عنوان اولین مجموعه رسمی فعال در زمینه تبلیغات سایت و تلگرام.
۲-بهبود رنک الکسا و گوگل و دیگر موتورهای جستجو نظیر بینگ برای سایت شما
۳- بازدید های غیر تکراری و امکان جذب بازدیدکنندگان جدید و واقعی.
۴- دستیابی به سایت ها از طریق جستجوی گوگل و دیگر موتورهای معتبر جستجو نظیر بینگ و یا جستجوی داخل سایت و رسیدن به سایت و  وبلاگ با موضوع مورد نظر به جای مواجهه با انبوه سایت ها.
۵-سیستم هوش مصنوعی پبشنهاد سایت و یا وبلاگ شما با هر بار جستجوی مطالب مشابه سایت و یا وبلاگ شما به بازدیدکنندگان سایت تله چن.
۶-جذب بازدید کننده بیشتر در طولانی مدت و کاهش ریزش بازدیدهای سایت شما.

لطفاً قبل از درج تبلیغ سایت و یا وبلاگ خود موارد ذیل را به دقت مطالعه نمایید.
– این سایت در سامانه ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت گردیده و خود را ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران میداند و از درج آگهی سایت و یا وبلاگ های مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور می باشد.
– از پذیرفتن سایت و یا وبلاگ های سیاسی ،چالش، افزایش ممبر و جوک های غیر اخلاقی معذوریم.
– عکس و متن توضیحات سایت و یا وبلاگ که توسط شما در فرم زیر قرار داده می شود به عنوان عکس و متن تبلیغ درج میگردد.
– از طریق فرم زیر نسبت به درج تبلیغ سایت و وبلاگ خود در سایت ما اقدام نمایید. (با کلیه کارت های بانکی میتوانید پرداخت نمایید.)
پرداخت شما توسط شرکت زرین پال،تضمین شده است.
پس از پرداخت حتما دکمه “تکمیل فرآیند خرید” یا “بازگشت به سایت” را بزنید و به سایت ما بازگردید، تا پرداخت شما در سیستم ما ثبت گردد.
تبلیغ سایت و یا وبلاگ شما به همراه بک لینک دائمی ظرف ۳۶ ساعت تایید و در سایت درج میگردد.
در صورت عدم امکان پرداخت اینترنتی میتوانید مبلغ تبلیغ را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۶۷۸۱۴۲ بانک ملی به نام شرکت توسعه علم و فناوری رشد پایدار واریز نموده و عکسی از پرداخت کارت به کارت و مشخصات کانال خود را به شماره ۰۹۲۰۳۰۹۲۲۹۲ و یا آی دی @telechannsupp ارسال نمایید.

از طریق این فرم میتوانید سایت و یا وبلاگ خود را در سایت ما تبلیغ نمایید.

  • قیمت: 49,000 تومان