تبلیغ کانال تلگرام

تبلیغ کانال تلگرام

تبلیغ کانال تلگرام

تبلیغ کانال تلگرام شما-دائمی

دوستان عزیز و مدیران کانال ارجمند، شما میتوانید تبلیغ کانال تلگرام خود را به صورت دائمی در سایت ما منتشر نموده و نسبت به افزایش اعضا کانال تلگرام خود اقدام نمایید. (هزینه تبلیغ ۱۴ هزار تومان میباشد.)
از مزایای سیستم سایت مرجع معرفی کانال تلگرام نسبت به کانال هایی که به تبلیغ کانال تلگرام می پردازند به موارد زیر میتوان اشاره نمود:
۱- سیستم امن و قابل اعتماد، با توجه به تعلق سایت ما به شرکت توسعه علم و فناوری رشد پایدار به شماره ثبت ۴۸۶۳۰۸ به عنوان اولین مجموعه رسمی فعال در زمینه تلگرام
۲- بازدید های غیر تکراری و امکان جذب اعضای جدید و واقعی
۳- دستیابی به کانال ها از طریق جستجوی گوگل و یا جستجوی داخل سایت و رسیدن به کانال با موضوع مورد نظر به جای مواجهه با انبوه کانال ها
۴- سیستم هوش مصنوعی پبشنهاد کانال تلگرام شما با هر بار جستجوی مطالب مشابه کانال تلگرام شما به بازدیدکنندگان سایت تله چن
۵-جذب اعضای بیشتر در طولانی مدت و کاهش ریزش اعضای کانال شما

 لطفاً قبل از درج تبلیغ کانال تلگرام خود موارد ذیل را مطالعه نمایید.
– این سایت در سامانه ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت گردیده و خود را ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران میداند و از درج آگهی کانال های تلگرام مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور می باشد.
– از پذیرفتن کانالهای سیاسی ،چالش، افزایش ممبر و جوک های غیر اخلاقی معذوریم.
– عکس پروفایل کانال شما به عنوان عکس تبلیغ و متن توضیحات کانال که توسط شما در فرم زیر قرار داده می شود به عنوان متن تبلیغ درج میگردد.
– میزان جذب اعضای جدید توسط کانال شما مستقیما به  کیفیت مطالب موجود در کانال شما مرتبط میباشد و بدلیل واقعی بودن اعضا، تعداد اعضای جذب شده در کانال شما قابل تضمین نمیباشد.
– از طریق فرم زیر نسبت به درج تبلیغ کانال تلگرام خود در سایت  ما اقدام نمایید. (با کلیه کارت های بانکی میتوانید پرداخت نمایید.)
پرداخت شما توسط شرکت زرین پال،تضمین شده است.
پس از پرداخت حتما دکمه “تکمیل فرآیند خرید” یا “بازگشت به سایت” را بزنید و به سایت ما بازگردید، تا پرداخت شما در سیستم ما ثبت گردد.
تبلیغ کانال تلگرام شما ظرف ۳۶ ساعت تایید و در سایت درج میگردد.
در صورت عدم امکان پرداخت اینترنتی میتوانید مبلغ تبلیغ را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۶۷۸۱۴۲ بانک ملی به نام شرکت توسعه علم و فناوری رشد پایدار واریز نموده و عکسی از پرداخت کارت به کارت و مشخصات کانال خود را به شماره ۰۹۲۰۳۰۹۲۲۹۲ و یا آی دی @telechannsupp ارسال نمایید.

 

از طریق این فرم میتوانید کانال تلگرام خود را در سایت رسمی ما تبلیغ نمایید.

  • قیمت: 14,000 تومان