تولید آیفون ۸ شروع شد

تولید آیفون ۸ شروع شد

🔻 انتظار داریم که اپل گوشی آیفون ۸ را به همراه آیفون‌های ۷s و ۷s پلاس در شهریور ماه معرفی کند. البته با توجه به شایعات منتشر شده گوشی آیفون ۸ محصولی هیجان‌انگیزتر از دو گوشی دیگر خواهد بود. شایعه شده که این گوشی صفحه نمایش OLED دارد و سنسور تشخیص اثر انگشت هم یا در پشت گوشی قرار گرفته یا به زیر صفحه نمایش رفته است.
🔻 براساس اطلاعاتی که به تازگی منتشر شده تامین کننده‌های قطعات گوشی‌های جدید اپل کار ساخت این محصولات را شروع کرده‌اند و وارد مرحله تولید انبوه شده‌اند. گفته شده آیفون ۷s از صفحه نمایش ۴٫۷ اینچی، آیفون ۷s پلاس با صفحه نمایش ۵٫۵ اینچی و آیفون ۸ هم صفحه نمایش ۵٫۸ اینچی خواهد داشت.
🔻 شرکت سامسونگ وظیفه ساخت صفحه نمایش آیفون‌های جدید را دارد و گفته شده که ۸۰ میلیون پنل OLED برای این گوشی‌ها تولید می‌‌کند. براساس شایعه‌‌ها اپل قصد دارد در شش ماهه دوم سال ۲۰۱۷ بین ۲۵ تا ۳۰ میلیون گوشی بفروشد.
🔻 البته در گزارش‌های مختلف به این موضوع اشاره شده که تولید آیفون ۸ هزینه بیشتری نسبت به مدل‌های قبلی دارد و به همین دلیل قیمت نهایی آن بالاتر می‌رود. گفته شده که آیفون جدید یک مدل با قیمت ۱۰۰۰ دلار هم دارد. / DigikalaMag
⇐دانلود کتاب الکترونیک-کتابخانه مجازی⇒