قاچاقچی آیفون

قاچاقچی آیفون

یک زن(قاچاقچی ) که قصد قاچاق ۱۰۲ را از هنگ کنگ به داشته، دستگیر شده است. نکته‌ی جالب این دستگیری، نحوه‌ی مخفی کردن این همه آیفون است. تمام ۱۰۲ گوشی آیفون، به بدن این زن متصل شده بودند.

او هم برای اینکه شناسایی نشود، تعداد زیادی لباس را روی یکدیگر پوشیده بود.این زن سعی کرده در روز ۲۰ ژوئن در ساعت ۸ شب از مرز عبور کند.

مسوولان گمرک چین گفته‌اند که هوا بسیار گرم بود، ولی این زن یک پلیور بافتنی روی تی‌شرت خود پوشیده بود. از سوی دیگر، دست‌ها و پاهای او بسیار لاغر بودند، اما بالاتنه‌ی او به صورت غیرعادی پهن شده بود. مسوولان گمرک از این زن می‌خواهند که از دستگاه تشخیص فلز عبور کند و آن جاست که صدای دستگاه در می‌آید.

پس از بررسی این زن، بازرسان متوجه شدند که نه تنها ۱۰۲ آیفون به بدن او چسبیده شده، بلکه ۱۵ ساعت لوکس تیسوت هم روی بدن او جاسازی شده بودند. این همه آیفون و ساعت، مجموعا ۱۸ کیلوگرم وزن داشتند.

ماموران گمرک چین می‌گویند که تا به حال چنین چیزی را ندیده بودند(قاچاقچی آیفون) و با اینکه قبلا هم کسانی سعی کرده‌اند به همین صورت، آیفون جابه‌جا کنند، ولی ۱۰۲ گوشی به اضافه تعداد زیادی ساعت، سابقه نداشته است.

منبع: دیجی کالا مگ

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی: